Tiller.cz

Systemické rodinné konstelace

Téma: Tanec ve vztahu

„Raději než lásku, než peníze, než víru, než slávu, než poctivost; dejte mi pravdu.“
[Henry David Thoreau]

Kdy a kde...

Kdy: pá 20. 10. 2017, 16 - 21 h (přijďte, prosím, 10 min předem)
Kde: Jurta RC Routy, Sedláčkova 107, Čelákovice, více...
Doporučená cena: 300 Kč bez vlastní konstelace (600 Kč s postavením konstelace)
Přihlášení: formulářem níže
 

Systemické / Rodinné konstelace

V průběhu našeho života a v průběhu vývoje našeho rodinného systému dochází k vykolejení z přirozeného řádu a ztrátě přístupu k některým složkám životní síly. Žijeme pak, jako bychom byli někde o něco ošizeni. Něco nedává smysl, nebo nám něco uniká. Můžeme být černou ovcí rodiny, ačkoli jednáme zcela v souladu s tím, co cítíme, nikomu neubližujeme. Můžeme být vzorní a úspěšní v jedné sféře, ale zcela selhávající v jiné. Rodinné konstelace jsou silným nástrojem návratu do přirozeného řádu života a setkání s tím, co nám náleží. Vytvoříme prostor, kde nám naše duše ukáže cestu ze slepých uliček, ve kterých ji složitý život mohl zanechat.
 

„Raději než lásku, než peníze, než víru, než slávu, než poctivost; dejte mi pravdu.“
[Henry David Thoreau]

Konstelace rodinné, systemické a další?

Konstelace vznikly jako rodinné, neboť naše rodina má na náš život velký vliv. Vedle rodinných se vyvinuly další druhy konstelací: firemní, absrtaktní, vnitřní, traumatu, peněžní, pohádkové... V konstelacích lze řešit problémy v rodině, v psychyce, ve zdraví, v práci, se zvířaty, filosofycké..., neboť vše se týká nějakého systému. Proto vznikl později obecný název Systemické konstelace.

Téma: Tanec ve vztahu

Co to pro vás znamená? Můžete se tím nechat oslovit a přijít s tématem, které se ve vás ozve jako odpověď. Nebo můžete přinést jiné téma, které je nyní ve vašem životě. Můžete také přijít, aniž byste věděli, co vás přivedlo.
 

Konstelatér: Michal Tiller

Má čtyři syny s jednou ženou a živí ho vývoj SW a vedení projektů v oblasti IT.
Prošel výcvikem konstelací u manželů Zdeňka a Šárky Weberových, jejichž kořeny jsou u Bhagata a Jana Bílého.
Zajímá se o lidi i vesmír v jejich celistvosti, zabývá se psychosomatikou, po tři roky prováděl muže ročním procesem vědomého mužství, věnoval se PBSP, vedení OSHO aktivních meditací a dalšímu poznání.
 

Přihlášení / Rezervace místa